Jaunieši satiekas Brenguļos!

Posted: janvāris 27, 2012 by santapaegle in BJD, Jaunieši, Sadarbība

© Santa Paegle

28.janvārī Brenguļos Brenguļu Jauniešu dome (BJD) organizēja sadraudzības pasākumu jauniešu domēm no dažādām Vidzemes vietām. Kopumā pasākumā piedalījās jaunieši no Kocēnu novada, Valkas pilsētas, Cēsu novada un, protams, paši brengulieši! Pasākuma mērķis bija atrast domubiedrus no citām jauniešu domēm!

Diena sākās ar katras jauniešu pārstāvniecības prezentāciju un iepazīstināšanu ar sevi, saviem panākumiem, tradīcijām un darbiem. Interesanti bija uzzināt, cik ilgi katra jauniešu dome ir strādājusi un ko pa to laiku ir padarījusi.

Tālāk jau sekoja darbs jauktās grupās un 5 dažādu jautājumu apspriešana katrā no grupām. Tika runāts gan par jauniešu iesaistīšanu sabiedriskajās aktivitātēs, gan par sadarbību ar pašvaldībām, gan par labāko informācijas nodošanas veidu, gan par globālākām lietām.

Kā jau zinām, sarunas labāk raisās neformālā gaisotnē, tāpēc pēc intensīva darba jaunieši devās sporta zāles virzienā, kur BJD bija sagatavojuši dažādas aktivitātes, kas  prasīja mazāk fizisko spēku, bet vairāk komandas sadarbību.

Pasākuma noslēgumā katrs no dalībniekiem atstāja savu lapiņu pasākuma kokā ar komentāru, kas šajā dienā bija visvērtīgākais, visjaukākais vai citādi atmiņā paliekošākais. Un dodoties mājās, jaunieši nosprieda, ka šādi pasākumi ir ļoti labi un noderīgi, lai apmainītos ar idejām, pārrunātu problēmas vai vienkārši uzzinātu, kā jaunieši darbojas citur.

BJD ir ļoti liels prieks, ka viesi aizbrauca mājās ar labu garastāvokli, jauniem plāniem un vēlmi sadarboties arī nākotnē!

Brenguļu Jauniešu dome saka lielu paldies Beverīnas novada pašvaldībai par atbalstu un pavārītei Ingunai Vilkai un viņas palīdzei Benitai Rentniecei par gardajām pusdienām! Un ļoti liels paldies arī visiem dalībniekiem, kas nenobijās no aukstuma un atbrauca uz Brenguļiem!

Pasākuma fotogalerija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s