IA programma 2012

Posted: februāris 8, 2012 by santapaegle in Izglītība, Jaunieši, Sadarbība

No 2. līdz 5. februārim Tukuma novadā, viesu namā „Kalna Žagari” notika apmācības IA (interešu aizstāvības) programmas ietvaros.  IA programma 2012 un apmācības notiek biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” īstenotā projekta “Interešu aizstāvība jaunatnes politikas jomā Latvijas reģionos” ietvaros. Apmācības vadīja Inese Šubēvica (biedrība „Jaunatnes līderu koalīcija”) un Andris Grafs (biedrība „Jaunatnes politikas institūts”). Apmācībās piedalījās jaunieši, jaunatnes organizāciju, jauniešu centru un skolas vecāku padomes pārstāvji no Tukuma, Jelgavas, Jaunpils, Kuldīgas, Beverīnas (Lelde Vilka), Daugavpils, Lielvārdes, Kokneses, Rojas, Talsiem, Carnikavas un citām pašvaldībām.

Apmācību ietvaros tika runāts par IA īstenošanas soļiem, dalībnieku esošo pieredzi IA īstenošanā, kā izvērtēt IA, kādi ir būtiskākie šķēršļi jauniešiem labvēlīgu lēmumu pieņemšanai vietējās pašvaldībās un citiem jautājumiem. Jauniešu interešu aizstāvji iepazina viens otru un vienojās par turpmāku savstarpējo sadarbību visā Latvijā.

Apmācību dalībnieki: “Šāds spēriens, ko mēs saņēmām apmācību laikā, bija mums ļoti vajadzīgs. Esam noslēguši “laulības līgumu” viens ar otru un mums tagad ir “aizmugure”. Mēs zinām, ka neesam vieni, kam interesē jaunatnes darba attīstība pašvaldību mērogā un mēs tagad arī zinām, kā īstenot IA labāk. Kopā mēs varam!”

IA programmas noslēgumā dalībnieki saņems zināšanu un pieredzes apliecinošu dokumentu, kas tiks pasniegts projekta noslēguma konferencē Rīgā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s